fbpx

AŞURE – Aşure Nasıl Pişirilir

My passion in kitchen started when I was a kid. First, I fell for eating, then it turned out to be a passion for cooking.

Bir cevap yazın

Comment as a guest.

  1. Aşure günü haftaya cuma olsa da erkenden yapıp beni sevindirdiğin için teşekkür ederim. Keşke bu yazıyı okuyan herkesin aşure’yi tadabilme imkanı olsaydı. Kıvamı ve tadı mükemmeldi. Kesinlikle yapmalı herkes bu aşureden !!! =)

  2. Özgün, aşure eklediğin alışılmadık malzemelere rağmen şaşırtıcı şekilde çok lezzetliydi. Mutfağın kimyasını çözmeye devam… Biz kobay oluruz..

  3. Tarif aşure kıvamında güzel.Aşure güzel ve hoş duruyor.Adeta sanat eseri gibi.Samet bey resmen sanatı mideyi indirmiş.Kendisini şiddetle kınıyorum.Bir sanatçı kolay kolay yetişmiyor.Yapılan yemekleri,tatlıları Samet aşureliyor hep 🙂 Bu arada bir dahaki sefer fırında sütlaç rica ediyorum.

  4. Kendileri ayrı tatlı, yapıp yedikleri ayrı. Bu çiftten daha tatlı ve yaptıklarından daha lezzetli ne derseniz, o çıkmaz sokak! Bu kız bu işi biliyor, parmakları da arada yedirtiyor çaktırmadan:) haftaya ne yiyeceğimi merak ediyorum, 3 gün yemek yemeden gelicem 🙂 ??

  5. Tarif ayrı güzel sunum ayrı! Ellerine sağlık Özgün! Benim gibiler için böyle her adımın ayrı ayrı atlanmadan anlatılması önemli:) çok teşşekür eder yeni tariflerini bekleriz!
    Not: Samet cidden çok şanslı adam :)):):)

  6. Wowwww muhteşem görünüyorlar… Tam olsa da yesem diye düşünürken, aşure yiyen birini gördüm. Şuan çok canım çekti 🙂

Read Next

Sliding Sidebar

%d blogcu bunu beğendi: